www.hotel-ubytovani.com
Hotel Praha 9 Relax Inn - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 9 Relax Inn -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 9 Relax Inn - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 9 Relax Inn - disponuje restauracíHotel Praha 9 Relax Inn -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 9 Relax Inn -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 9 Relax Inn - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 9 Relax Inn - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 9 Relax Inn - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 9 Relax Inn - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 9 Relax Inn - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 9 Relax Inn - krytý bazén v hotelu.Hotel Praha 9 Relax Inn - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 9 Relax Inn - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 9 Relax Inn - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 9 Relax Inn - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 9 Relax Inn - na pokojích je telefon
 

Hotel Relax Inn
Novovysočanská 163/25, Praha 9 19000
Česká Republika
Hotel-Praha-Relax-Inn@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Relax Inn ubytování Praha 9 Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Relax Inn - ubytování Praha 9 | Vítejte

 
Hotel Praha 9 Relax Inn Hotel Relax Inn v Praze je moderní čtyřhvězdičkový hotel vedený s důrazem na relaxaci a rehabilitaci, který poskytuje příjemný pobyt a nadstandartní služby pro své hosty, kteří přijíždějí navštívit malebnou Prahu. Zcela nová technická vybavení, realizovaná podle nejnovějších technologií na jedné straně a  přátelský a kvalifikovaný personál na straně druhé, si dovoluje svým hostům nabídnout vysokou úroveň péče o hosty tak, aby jim zajistil co nejpříjemnější a nejpohodlnější služby, a zároveň podle jejich očekávání.

Hotel Relax Inn v Praze ubytování
Hotel Relax Inn v Praze nabízí 35 zcela nových plně zařízených pokojů a 4 apartmá navržených a upravených se zvláštní péčí, díky které se hosté cítí jako doma. Každý pokoj se skládá z pohodlné postele, praktického a užitečného vybavení, které plně uspokojí potřeby dnešního způsobu života. Pokoje jsou k dispozici jako jedno- a dvoulůžkové pokoje.

Hotel Relax Inn ubytování v Praze služby
Pražský hotel Relax Inn má pro hosty nejlepší místo k odpočinku po dlouhém dni, kde si můžete užít v relaxační a rehabilitační centrum. Nebojte se hýčkat v hotelovém bazéně a sauně. Pokud máte pocit, že cítíte bolest na svém těle z dlouhé vyhlídkové chůze nebo z těžké práce, zaměstnanci budou více než rádi, aby vám pomohli s příslušným poradenství či léčbou.

Ubytování v Praze hotel Relax Inn restaurace
Pro hosty hotelu Relax Inn v Praze je připravována bohatá snídaně v kontinentálním stylu, která je již zároveň zahrnuta v ceně noclehu a podává se mezi 7:30 - 10:30 každý den, a až do 11 hodiny o víkendech. Restaurace pražského hotelu Relax Inn se nachází v přízemí hotelu a svojí klidnou atmosférou představuje skvělé místo pro příjemný start do nového dne v centru Prahy. Stylový, ultra moderní bar maleznete v přízemí hotelu, přímo vedle restaurace. Slouží hostům jako ideální místo pro Vaše schůzky či pro odpočinek po Vašem náročném dni v Praze.

Okolí hotel Relax Inn v Praze ubytování
Praha je hlavní a současně největší město České republiky, historická metropole Čech. Leží ve středu Čech na řece Vltavě, uvnitř Středočeského kraje, jehož je správním centrem. Je sídlem velké části státních institucí a množství dalších organizací a firem. Unikátní historické jádro společně s Pražským hradem, Karlovým mostem a množstvím kostelů, paláců a zahrad zahrnuje jedinečné příklady všech stavebních slohů – románské rotundy a baziliku, gotické chrámy, renesanční paláce, rozsáhlou kolekci pražského baroka i secesní stavby – a je zapsáno do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.